google-site-verification=O97WWHQ1Rsn1UskmEk85rwcLhkIus87wZKlQOFbrRBE
  • https://www.facebook.com/
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
iller arası mesafe ölçme
Acer Notebook Yedek Parça
ASUS
Üyelik Girişi
Takvim
Site Haritası
Site Menüsü
ADANA TABLET SERVİSİ
TV KUMANDA
TELEFON ŞARJ ALETİ

Duyuru

Sitemize hoş geldiniz! Mertelektronik olarak size hizmet vermekten çok memnunuz


LÜTFEN RESME TIKLAYIN

!

ip adresi
uydu tamircisi adana
Verdiğimiz hizmetler
uydu makinası ve yedek parça

sarıçam güvenlik kamerası kurulumu

sarıçam  güvenlik kamerası kurulumu  arızası  servis hizmetleri  vermekteyiz

adana  güvenlik kamerası kurulumu  arızası ve servis hizmeti vermekteyiz.Güvenlik kamerası arıza larınza 30 dak içerisinde sizlere ulaşıyoruz .hızlı servis bizim işimiz.

SARIÇAM  ALARM AHD Kamera Sistemleri

SARIÇAM  HIRSIZ ALARM  Sistemleri Satış ve Montaj

Adana SARIÇAM  bölgesinde alarm kamera satışı ve alarm kamera montajı yapan Adana Güvenlik, alarm kamera sistemleri sektöründe lider alarm markasıdır. Adana Alarm Kamera Sistemleri kuran personelin profesyonel olması ve dekorasyonu bozmaması çok önemlidir. Hem montaj yaptığı yerde estetiği bozmamalı hem de hırsızların muhtemel tehdit oluşturduğu yerlere en iyi çözümü sunmalıdır.

Adana Kamera Kurulumu

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemiAdana bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Adana bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır. firmaları ve Adana alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.


Yaşadığınız Mekanlarda Ne Kadar Güvendesiniz?

Siz Orada Değilken İş Yerinizde Yada Evinizde Neler Oluyor?

Herhangi Bir Olumsuz Durumda Herşey Olup Bittikten Ve Artık Yapacak Birşey Kalmayınca Haberdar Olmak İstemiyorsanız Sizleri Data Güvenliğin Avantajlı Ve Güvenli Dünyasıyla Tanışmaya  Davet Ediyoruz.

cep..tlf 05423598775

sabit    03222357979

MERTELEKTRONİK

Biz MERTELEKTRONİK Olarak 2008 Yılından Beri Müşterilerimizin Can Ve Mal Güvenliğini Tehdit Edebilecek Her Unsuru Ortadan Kaldırmak İçin Büyük Bir Özveriyle Çalışıyoruz. 

Unutmayın, Kötü Niyetli Kişiler Herkes İçin Potansiyel Tehdittir. Ülkemizde Son 4 Yılda Hırsızlık Vakalarında % 63’lük Bir Artış Olduğunu Ve 2015 Yılında 500.000’in Üzerinde Hırsızlık Vakası Gerçekleştiğini Biliyormuydunuz?

Gelin Piyasadaki En Uygun Fiyatlara Birikimlerinizi Ve Can Güvenliğinizi Koruma Altına Alalım.

Lütfen Çok Daha Fazlası İçin  03222357979 yada Numaralı Telefonlardan Bizimle İletişime Geçin.Adana Kamera - ADANA KAMERA SİSTEMLERİ- Adana Güvenlik Kamera - Adana Güvenlik Sistemleri - Adana Kamera Fiyatları
 GOOGLDEN GELEN ARAMLAR

Güvenlik kamera sistemi kurulumu , kamera sistemi kurulumu nasıl yapılır ?

Kamera sistem kurulumunda dikkat etmemiz gereken bazı önemli noktalar vardır.

1- Sistemimizde kullanacağımız güvenlik kamerası tipi ve özelliği

Farklı tiplere ve özelliklere sahip kamera çeşitlerinden bizim için uygun olanın seçmemiz gerekir. Kameranın takılacağı ortam dışarıda ise IP65 sıtandardına sahip su geçirmeyen bir dış ortam kamerası yada kasadaki para alışverişini görmek istiyorsak uzaklık yakınlık ayarı yapabileceğimiz varifocal lensle birlikte bir box kamera kullanmamız gerekmektedir.Kameranın takıldığı ortamda belli olmasını istemiyorsak pır dedektör görünümlü gizli kamera kullanabiliriz.

2- Kameralarımızın konulacağı noktalar görmek istediğimiz yerlere göre belirlenmelidir. Kamerların yeri belirlenirken mümkün olduğunca güneş ışığı kameranın arkasında kalacak şekilde seçilmelidir.

2- DVR kayıt cihazını koyacağımız merkezimizin yeri belirlenmelidir. Yer seçilirken izleme yapılacak ekrana yakın olmalı ve kablo çekim güzergahına ters olamamılıdır.

dvr-kayit-cihazi-kurulumu

3- DVR Kayıt cihazından kameralarımıza kamera ( cctv ) kabloları çekilmelidir. İki farklı tip cctv kablosu bulunur.

2+1 cctv kablo = İçerisinde 1 adet görüntü 2 adet besleme için 0.25 yada 0.50 kesitlerinde kablo bulunur. Kablo kesiti 0.50 olursa daha uzun mesafede görüntü alınabilir. 250 metreye kadar (kablo kaliteli ise) cctv kablo ile görüntü alınabilir.

2+1-cctv-kablo-baglantisi

4+1 cctv kablo = İçerisinde 1 adet görüntü 2 adet besleme için  0.50 2 adet ses sisnyalı iletimi için 0.25 kesitlerinde  kablo bulunur.

4+1-cctv-kablo-baglantisi

DVR Kayıt cihazından tüm kameralara ayrı ayrı kablo çekilir.

4- Kablo çekim işlemlerini bitirdikten sonra kameraların montajı yapılmalıdır. Kameralar monte edilirken kameranın takılacağı nokta metal ise kamera altına bir yalıtkan koyularak şase yapması engellenebilir. Metal yüzeye takılan kameraların görüntülerinde şaseden kaynaklanan dalgalanma olur.

whatsapp tan mesaj atın biz arayalım   üzcretsiz keşif yapalım

 cep..tlf 05423598775

sabit    03222357979

MERTELEKTRONİK
wapsat mesaj hattı

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret68288
İLETİŞİM

İLETİŞİM
 

Cep 05423598775

Sab.    03222357979MERTELEKTRONİK

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.27929.3164
Euro10.803310.8465
Hava Durumu
Saat