• https://www.facebook.com/
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • SUDEM ELEKTRİK ELEKTİRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ TV TAMİRİ ve YEDEK PARÇA UYDU MONTAJI MERKEZİ SİSTEM KURULUMU 0554 756 05 01
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

çukurova güvenlik kamerası kurulumuadana çukurova  güvenlik kamerası kurulumu

y

ÇUKUROVA ALARM AHD Kamera Sistemleri

SARIÇAM  HIRSIZ ALARM  Sistemleri Satış ve Montaj

Adana yüreğir  bölgesinde alarm kamera satışı ve alarm kamera montajı yapan Adana Güvenlik, alarm kamera sistemleri sektöründe lider alarm markasıdır. Adana Alarm Kamera Sistemleri kuran personelin profesyonel olması ve dekorasyonu bozmaması çok önemlidir. Hem montaj yaptığı yerde estetiği bozmamalı hem de hırsızların muhtemel tehdit oluşturduğu yerlere en iyi çözümü sunmalıdır.

Adana Kamera Kurulumu

Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır,4 kameralı güvenlik sistemi, Adana bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Adana bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır. firmaları ve Adana alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.


Yaşadığınız Mekanlarda Ne Kadar Güvendesiniz?

Siz Orada Değilken İş Yerinizde Yada Evinizde Neler Oluyor?

Herhangi Bir Olumsuz Durumda Herşey Olup Bittikten Ve Artık Yapacak Birşey Kalmayınca Haberdar Olmak İstemiyorsanız Sizleri Data Güvenliğin Avantajlı Ve Güvenli Dünyasıyla Tanışmaya  Davet Ediyoruz.


                              SUDEM ELEKTRİK ve ELEKTİRONİK

Biz  SUDEM ELEKTRİK ve ELEKTİRONİK  Olarak 2018 Yılından Beri Müşterilerimizin Can Ve Mal Güvenliğini Tehdit Edebilecek Her Unsuru Ortadan Kaldırmak İçin Büyük Bir Özveriyle Çalışıyoruz. 

Unutmayın, Kötü Niyetli Kişiler Herkes İçin Potansiyel Tehdittir. Ülkemizde Son 4 Yılda Hırsızlık Vakalarında % 63’lük Bir Artış Olduğunu Ve 2015 Yılında 500.000’in Üzerinde Hırsızlık Vakası Gerçekleştiğini Biliyormuydunuz?

Gelin Piyasadaki En Uygun Fiyatlara Birikimlerinizi Ve Can Güvenliğinizi Koruma Altına Alalım.

Adana Kamera - ADANA KAMERA SİSTEMLERİ- Adana Güvenlik Kamera - Adana Güvenlik Sistemleri - Adana Kamera Fiyatları
 GOOGLDEN GELEN ARAMLAR

Güvenlik kamera sistemi kurulumu , kamera sistemi kurulumu nasıl yapılır ?

Kamera sistem kurulumunda dikkat etmemiz gereken bazı önemli noktalar vardır.

1- Sistemimizde kullanacağımız güvenlik kamerası tipi ve özelliği

Farklı tiplere ve özelliklere sahip kamera çeşitlerinden bizim için uygun olanın seçmemiz gerekir. Kameranın takılacağı ortam dışarıda ise IP65 sıtandardına sahip su geçirmeyen bir dış ortam kamerası yada kasadaki para alışverişini görmek istiyorsak uzaklık yakınlık ayarı yapabileceğimiz varifocal lensle birlikte bir box kamera kullanmamız gerekmektedir.Kameranın takıldığı ortamda belli olmasını istemiyorsak pır dedektör görünümlü gizli kamera kullanabiliriz.

2- Kameralarımızın konulacağı noktalar görmek istediğimiz yerlere göre belirlenmelidir. Kamerların yeri belirlenirken mümkün olduğunca güneş ışığı kameranın arkasında kalacak şekilde seçilmelidir.

2- DVR kayıt cihazını koyacağımız merkezimizin yeri belirlenmelidir. Yer seçilirken izleme yapılacak ekrana yakın olmalı ve kablo çekim güzergahına ters olamamılıdır.

dvr-kayit-cihazi-kurulumu

3- DVR Kayıt cihazından kameralarımıza kamera ( cctv ) kabloları çekilmelidir. İki farklı tip cctv kablosu bulunur.

2+1 cctv kablo = İçerisinde 1 adet görüntü 2 adet besleme için 0.25 yada 0.50 kesitlerinde kablo bulunur. Kablo kesiti 0.50 olursa daha uzun mesafede görüntü alınabilir. 250 metreye kadar (kablo kaliteli ise) cctv kablo ile görüntü alınabilir.

2+1-cctv-kablo-baglantisi

4+1 cctv kablo = İçerisinde 1 adet görüntü 2 adet besleme için  0.50 2 adet ses sisnyalı iletimi için 0.25 kesitlerinde  kablo bulunur.

4+1-cctv-kablo-baglantisi

DVR Kayıt cihazından tüm kameralara ayrı ayrı kablo çekilir.

4- Kablo çekim işlemlerini bitirdikten sonra kameraların montajı yapılmalıdır. Kameralar monte edilirken kameranın takılacağı nokta metal ise kamera altına bir yalıtkan koyularak şase yapması engellenebilir. Metal yüzeye takılan kameraların görüntülerinde şaseden kaynaklanan dalgalanma olur.

 05547560501


 

        

İLETİŞİM HATTI


 SUDEM 
 ELEKTRİK
 ELEKTİRONİK 05547560501

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret78584
İLETİŞİM

İLETİŞİM

05547560501

SUDEM
ELEKTRİK
ELEKTİRONİK

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.593918.6684
Euro19.393719.4715
Hava Durumu
Saat