google-site-verification=O97WWHQ1Rsn1UskmEk85rwcLhkIus87wZKlQOFbrRBE
  • https://www.facebook.com/
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
iller arası mesafe ölçme
Acer Notebook Yedek Parça
ASUS
Üyelik Girişi
Takvim
Site Haritası
Site Menüsü
ADANA TABLET SERVİSİ
TV KUMANDA
TELEFON ŞARJ ALETİ

Duyuru

Sitemize hoş geldiniz! Mertelektronik olarak size hizmet vermekten çok memnunuz


LÜTFEN RESME TIKLAYIN

!

ip adresi
uydu tamircisi adana
Verdiğimiz hizmetler
uydu makinası ve yedek parça

ÇUKUROVA ELEKTRİK ARIZA VE TESPİTİ

Elektrik Ustası İle Verdiğimiz Hizmetlerimiz

Kablo temassızlığı ve kablo hasarı sorunları

Elektrik tesisatı içinde bulunan kabloların zamanla eskimesi ya da bükülmeler ile birlikte kırılması sonucu kablolarda bir takım temassızlıklar olabilir. Bu temassızlıklar elektrik akımının kablodan geçmesini önler. Bu durum teknik tamir hizmeti gerektirir. Ayrıca kimi zamanda kablonun hasar görmesinden dolayı bir takım sorunlar yaşanabilir. Şirketimiz bu durumlar için gezici elektrik ustası ile  garantili ve ekonomik tamir hizmeti vermektedir.

Şalter sorunları

Elektrik devrelerinin fazla gelen akımla ve voltaj nedeni ile zarar görmemesi için ve devrenin manuel olarak kapatılıp açılabilmesi için kullanılan elektrik elemanlarından olan şalter bazı elektrik dalgalanmaları durumlarında bozulabilir. Başka bir durumda kablolarda olan kısa devreler sonucu yanabilir. Bu gibi durumlarda şirketimiz gezici elektrik ustaları ile evinize iş yerinize kısa zaman içinde gelerek arızalarını giderirverilen hizmetimiz garantilidir. ADANA un tüm ilçelerine hizmet verilmektedir.

Priz ve ampul arızaları ve değişimi

Prizler elektriğin kullandığımız elektronik aletlere geçişini saplayan elektrik elemanlarıdır. Eskime, kısa devre, topraklama sisteminin zarar görmesi gibi sorunlarda prizlerde bozulmalar olabilir. Çağrı merkezimize bağlanmanız durumunda gezici elektrik ustalarımız problemin çözümü için gündüz evinize işyerinize gelebilir. Tamirat hizmetimiz garantili ve ekonomiktir.

Prizlerinizi veya ampullerinizi tamamen yenileri ile değiştirmek isteyebilirsiniz. Şirketimiz elektrik ustası ile priz ve ampul değişikliği hizmeti vermektedir.

Elektrik Sayaç Pano değişimi

Elektrik sayaçları elektrik kullanımını ölçen cihazlardır. Bu cihazların arızalanması durumunda elektrik akımı ölçülemez. Ayrıca elektrik sayaçları değişik prensiplere göre çalışırlar. Daha az elektrik ücreti ödemek için sayacınızı değiştirmek isterseniz çağrı merkezimizden şirketimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca yüksek akımla elektrik kullanılan zamanlarda özellikle yaz aylarında yüksek klima kullanılan zamanlarda sayaç panoları çok fazla ısınır ve bozulabilir. Bu durumlarda talebiniz halinde şirketimiz gezici elektrik ustası’nı hemen evinize, işyerinize gönderir. Hizmetimiz garantili ve ekonomiktir. Ayrıca hizmet sonrası kapıda ödeme imkanı vardır.

Elektrik Arıza Tespiti ve Tamiri

Elektrik

Zayıf akım kablolama,

Data hattı,

Patch panel kurulumu,

Rack kabin kurulumu,

Santral arıza,

Uydu kurma ve arıza tamiri,

Diafon kurma ve arıza tamiri,

Görüntülü diafon sistemleri kurulum ve arıza tamiri

arızaları hayatın olağan akışı çerçevesinde karşılaşılabilen sorunlardandır. Genel arızaların yanı sıra bazen elektrik ustası ile profesyonel teknik hizmet alınması gereken arızalar ile de karşılaşılmaktadır. Bu durumlar genel olarak;Kısa devre, pano tesisatı, kablonun su alması, kabloda hasar ve kopukluk, kablo temassızlığı, şalter sorunları, elektrik sigortası arızaları, priz ve ampul arızaları şeklindedir. Ancak şirketimiz her türlü elektrik bakım, onarım ve arıza tespiti ve tamiri noktasında 8 yıllık tecrübesi ile garantili ve ekonomik hizmet vermektedir. Her türlü elektrik arızasında şirketimizi arayarak elektrik ustası gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Elektrik Ustası ile Verdiğimiz Diğer Hizmetlerimiz;

İnternet arıza tamiri ve kurulumu,

Güvenlik sistemleri elektriksel arıza tamiri,

Kamera sistemi arıza tamiri,

cep..tlf 05423598775

sabit    03222357979

MERTELEKTRONİK

wapsat mesaj hattı

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret68288
İLETİŞİM

İLETİŞİM
 

Cep 05423598775

Sab.    03222357979MERTELEKTRONİK

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.27929.3164
Euro10.803310.8465
Hava Durumu
Saat