• https://www.facebook.com/
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Acer Notebook Yedek Parça
ASUS
Üyelik Girişi
Takvim
Site Haritası
Site Menüsü
TV KUMANDA
TELEFON ŞARJ ALETİ

Duyuru

Sitemize hoş geldiniz! Mertelektronik olarak size hizmet vermekten çok memnunuz


LÜTFEN RESME TIKLAYIN

!

ip adresi
uydu tamircisi adana
Verdiğimiz hizmetler
uydu makinası ve yedek parça

ADANA .LCD TELEVİZYON TAMİRATI

Her Ne Marka Olursa Olsun Televizyon Tamiri Bizim İşimiz!

MertElektronik LCD Palazma TV Servis Hizmetleri sadece elektronik deneyimli .profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan tecrübeli personelimiz sorunların en kısa sürede en teknolojik yöntem ile çözülmesini sağlamaktadır. Hizmet prensiplerimiz arasında önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak olmaktadır. Bu nedenle hizmet ağımızı her geçen gün daha da yaygınlaştırmaktayız.

Adana Tv Servis Hizmetleri

Tüm Tv marka ve modellerinin teknik arızalarını anında çözüyoruz bunun için gerekli olan tüm yedek parçaları atölyemiz dahilinde bulunduruyoruz, Lcd Plazma tv teknik servis hizmetleri

Uzman Teknisyenlerimiz Kafanızda Hiçbir  Soru İşareti Bırakmayacak.

İddia Ediyoruz Tv Tamir Konusunda Adana nın  En İyi Teknik Ustaları İle Çalışan.

Lcd, Plazma LED niz var arıza yaptı ve teknik servis arıyorsunuz ama LCD LED tamiri yapabilecek yeterli donanıma sahip firma bulamıyorsunuz!!!  tam yerindesiniz, teknolojinin bizlere sunduğu tüm nimetleri bünyesinde barındıran tv tamir servisimiz İstanbul Avrupa yakasında deneyimli teknik kadrosu ile hizmetinizde.

Elektronik ev aletlerinin sizin için Değerli, Evinizde bir gün bile olmazsa olmazlardan olduğunun bilincindeyiz! Bu nedenle Tüm onarımları aynı gün içerisinde gerçekleştirip yine aynı gün siz değerli Müşterilerimize teslimatını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca evde televizyonu yerinde tamir hizmeti  sunuyoruz.

Özellikle Televizyonlarınızı  atölyeye almadan yerinde onarımını gerçekleştiriyoruz

               Uzman Teknisyenlerimiz Kafanızda Hiçbir Soru İşareti Bırakmayacak.

Bizde asla bir cihaz için bu cihazın onarımı tamiratı mümkün değil denmez, mutlaka bir çözüm yolu bulunur. Size dönüşü uzun zaman alacaksa geçicide olsa konsiniye bir ürün bırakılıp memnuniyetiniz sağlanır. 

Servisimiz tarafından Tamiratı gerçekleştirilen  televizyonlarınız en az 2-4 saat arası çalıştırılıp test edildikten sonra size gönderilir. çoğu meslektaşımız ekranda görüntüyü gördüğü an işlemin bittiğini düşünüp hemen paketleyip gönderir, normal şartlarda yapılmaması gerekir acele ile yapılan birçok işte olduğu gibi elektronik onarımınında acelesi olmaz.

 Televizyon sahibi (müşterimiz)cihazın arızası ile ilgili mutlaka tarafımızca bilgilendirilir, daha sonra oluşabilecek arızalar hakkında da  bilgilendirilir ve gerekiyorsa bunun için, de müdahalede bulunulur tamiratı gerçekleştirilir, örnek verecek olursak kişiye danışmadan müdahlede bulunulup çalışır duruma getirildikten sonra tüketici aranıp şu kadar masrafınız var demek son derece yanlıştır çünkü birisi için makul olan bir ücret diğeri için fazla olabilir ve cihazın iadesini istiyebilir, çalışır hale getirilip tekrar eski haline döndürmekte ekstra maliyet çıkarabilir

Donanımın içinden çıkan eski bozuk elektronik  parçalar müşterilerimiz istediği taktirde kendilerine verilir, yada fabrika iadeli bir parça ise kendilerine gösterilip merkeze iadesi daha sonra gerçekleştirilir. Bunu yapmaktaki amacımız sektöre olan güvensizlik ortamının olabildiğince önüne geçip şeffaflaştırmak

 Çalışanlarımız cihazın onarım tarihi ve garanti  süresi ile ilgili belge düzenleyip onarımı yapılan arızalı Televizyonun sahibine verir.(tarafımızca  onarımı gerçekleştirilmişse 1 yıl garanti verilir özel durumlarda bu süre iki yıla kadar çıkarılabilmektedir) garanti belgesinin bir kopyası arşivimizde bekletilir ancak ne olur ne olmaz diye tüketiciye verilen kopyanın beyan edilen süreç içinde kaybetmemesi söylenir

 Arıza bakım ve servis ücretleri ancak cihaz müşteriye teslim edildikten sonra alınır. Bazı kendini bilmezler peşin para alıp nasıl olsa parasını aldım onarımı geciktirebilirim ciddiyetsizliğindedirler.

 Gerektiğinde eğer Televizyonun arızası ev yada işyerinizin elektriksel probleminden kaynaklanmış ise cihaz tekrar aynı yerde çalıştırılmadan önce yerin elektriksel ölçümlerinin kontrolü teknik servis personelimiz tarafından ciddiyetle yapılır.

 Servisimiz tarafından verilen garanti  süresi içinde arıza yapan ekranlardan kesinlikle ekstra herhangi bir ücret talep edilmez(onarılan arıza dışında bir  problem yaratmış ise sadece değişen parçaların ücreti talep edilir işçilik  alınmaz).

Hızlı ve yerinde cihaz bakım  arıza tespitiyle adana  tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren teknik servisimiz müşterilerimize kaliteli garantili güvenilir hızlı bir hizmet  vermektedir, siz değerli müşterilerimizden aldığımız güvenle yolumuza emin  adımlarla devam ediyoruz. Bize güvenip cihazlarını teslim eden müşterilerimize  teşekkür ediyor bu güven karşısında bizde işimizi en iyi şekilde yaptığımıza  inanıyoruz.

Adana da 2008 senesinde hizmete açılmış olup halen tüm Adanada özgün ve farklı yetkili servis kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir, günümüz teknolojilerini yakından takip eden teknik servisimiz Elektronik ile ilgili her türlü cihazlarınız için çözüm üretmeye devam etmektedir, Elektronik tamirinde çok önemli olan orijinal yedek parça kullanımı firmamızın en önemli kurallarından bir tanesidir, Dikkat ettiğimiz bir diğer önemli kural ise cihazlarınızı bir(1) iş günü içinde onarımını yapıp aynı gün içerisinde yerinize teslim etmek..

Bir diğer önemli farkta Tv tamir servisimizde cihaz markasına göre kendi kategorisinde uzmanlaşmış deneyimli teknik kadro ile çalışıyor olmamız. Bu sayede tamir onarım ve bakımları çok daha kısa sürede çözümlenip gerekli müdahalede bulunulabiliyor, Ayrıca Türkiye’deki çoğu merkez servis atölyelerinde bulunmayan her türlü devre test ölçüm cihazlarının mevcut olması, bu test ölçüm cihazlarının desteği ve yardımı sayesinde televizyonlarınızda daha sonra meydana gelebilecek arızaları görebilme şansına sahip olabilmemiz, bu nedenle evinize sık sık tamirci çağırmaktan kurtulmuş olursunuz.

Problemli cihazlarınızın arıza tespiti yapıldıktan sonra arızalı parça ve tamir ücreti hakkında cihaz sahibi bilgilendirilir, Ve ancak Müşterinin talimatı üzerine cihaz onarımına geçilir, fiyat konusunda kişinin onayı alınmazsa herhangi bir ücret talep etmeksizin kendilerine iade edilir, iade işlemi sırasında birçok elektronik servis firması iade olacak işleri gereğinden fazla bekletir aynı yöne başka bir servis alındığında bu işlemi gerçekleştirir.

.

Bilmeniz gerekirki Lcd plazma ve LED ekranları darbelere dayanıklı değillerdir (plazma Televizyonlar bu konuda biraz daha avantajlı durumda) en ufak çarpmalara veya sıvı temasında bozulabilecek elektronik cihazlardır, Önerimiz ne ıslak bez nede yüzey temizleyici spreylerle temizlemeye çalışmayın. Bu yönde bizleri arayıp kırılmış Lcd ekranı tamir ettirmek isteyen müşterilerimize buradan da belirtmekte fayda vardır diye düşünüyoruz, ekranı kırılmış televizyonun tamir maliyeti yüksek olmakla beraber bazı modellerin panellerinide maalesef Türkiye piyasasında bulmak mümkün olmayabiliyor, bu yüzden eskisini tamir ettirmektense en mantıklı yol yeni cihaz alma girişimidir.

Sony, Vestel, Arçelik, Beko, Grundig, Samsung, Philips, Toshiba, Siemens, Panasonic, Telefunken, Loewe, Saba, Profilo, Lg, Daewoo, Sharp, Fujitsu, Sunny, Crea, Diboss, Bang Olufsen ürün markasına göre uzmanlaşmış deneyimli kadro.

İstanbul Avrupa Elektronik LCD Plazma Servis Hizmetleri sadece elektronik teknisyenlerinden oluşan profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan tecrübeli personelimiz sorunların en kısa sürede en teknolojik yöntem ile çözülmesini sağlamaktadır. Hizmet prensiplerimiz arasında önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak olmaktadır. Bu nedenle hizmet ağımızı her geçen gün daha da yaygınlaştırmaktayız.

LCD Tv tamiri Pek çok teknik servisten farklı olarak yerinde hizmet faaliyetlerimiz ile bozulan görüntü sistemi onarımını ev yahut işyerinizde yapmaktayız. Sizden gelen talep doğrultusunda atölyemizde de tamirattan geçirebilmekteyiz. İstanbul genelinde kurum ve kuruluşlara da elektronik teknik servis hizmeti vermekteyiz. Üstelik onarım çalışması yaptığımız hizmet ağımız bununla da sınırlı değil! Haftanın her günü hizmet veren 4 ayrı ekiple (pazar günleri tek ekip) sizlere sorunsuz bir teknik servis olanağı sunmaktayız.


, Aldığınız ürün çok kaliteli olabilir alırken bunları özellikle araştırmış olmanız gayet normaldir ama bunun yanında son kararı vermeden alacağınız ürünün servis kalitesinide mutlaka araştırmanızda fayda vardır.

Lg, Samsung, Vestel, Sony, Panasonic, Loewe, Beko, Toshiba, Philips, Grundig, Sharp

 

cep..tlf 05423598775

sabit    03222357979

MERTELEKTRONİK

WAPSAT MESAJ HATTI

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret69891
İLETİŞİM

İLETİŞİM
 

Cep 05423598775

Sab.    03222357979MERTELEKTRONİK

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.501413.5555
Euro15.384215.4459
Hava Durumu
Saat