• https://www.facebook.com/
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • SUDEM ELEKTRİK ELEKTİRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ TV TAMİRİ ve YEDEK PARÇA UYDU MONTAJI MERKEZİ SİSTEM KURULUMU 0554 756 05 01
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

çukurova tablet tamiri

> ÜCRETSİZ KARGO İLE SERVİSİMİZE GÖNDERİN
> ONARALIM
> ADRESİNİZE GÖNDERELİM
> KAPINIZA GELİNCE ÖDEYİN 

KARGO ÇAĞIRMA:

Servisimize göndermek istediğiniz tablet bilgisayarı Orjinal kutusuna yada korumalı bir kutuya koyarak paketleyiniz.

İster paketinizi en yakında bulunan surat kargo en yakın  şubesine teslim edebilir yada Web üzerinden  SÜRAT Kargoya adresinizden alım talebinde bulunabilirsiniz. 

Bölgenizde yada yakınınızda SÜRAT Kargo bulunmuyorsa tabletinizi Peşin Ödemeli olarak isteğiniz bir kargo firması ile servisimize gönderebilirsiniz. Gönderi Adresimiz :

 

mertelektronik adres :toros mah mehmet kartal bulv. ozan2 aortmanı altı  11/a çukurova  /adana
tlf:3222357979/5423598775

tbf2SERVİS SÜRECİ : 

Servisimize girişi yapılan tabletin arıza tespiti isteniyorsa önce arıza tespiti yapılıp tarafınıza fiyat verilir. Tabletin arızası ve yapılacak işlemi belli ve göndermeden önce fiyat almışsanız direk onarımına geçilir. Onarımı gerçekleşen tablet, servisimizde test edilir. Test sonrası tabletiniz paketlenerek adresinize sevk için anlaşmalı kargomuza teslim edilir. Tabletinizdeki arızayı biliyor ve fiyat almak istiyorsanız 05423598775numaralı telefondan fiyat bilgisi alabilirsiniz. WhatsApp destek hattından ürüne ait fotoğraf gönderebilir, bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı :05423598775

KARGO SÜRECİ : 

Servisimizde onarımı tamamlanan cihazın adresinize gönderimi anlaşmalı kargo firmalarımız ile yapılmaktadır. Kargonun adresinize teslimi, mobil olmayan bölgelerde 1-2 iş günü arasında yapılmaktadır. Mobil olan bölgelerde bu süre biraz daha uzun olabilmektedir.

ÖDEME YÖNTEMİ:

Servisimizde bulunan tabletinizin, kargoya teslim edilmeden önce müşteri temsilcimiz tarafınızı arayıp, onarım sürecinin bittiğini ve ürünün kargoya teslim aşamasına geldiğini size bildirir. Size ödeme yöntemi sorulur. Kargoya teslim edilmeden önce ödemenizi Banka yöntemi (Eft-Havale), Kredi kartı ile mail order yöntemi ile yapabilirsiniz. Kapıda Ödeme Yönteminde Kargo firmasının Tahsilat Ücreti, ödemenize ilave edilmektedir.

Kapıda Ödeme yapmak istiyorsanız, ödemenin kapıda ne şekilde (Kredi Kartı yada Nakit) olacağını belirtiniz. Kargo firmasına ödeme yönteminize göre bilgi girişi yapılması gerekecektir. 

Önemli Uyarı : Tabletiniz, servisimizden tarafınıza gönderimi yapılmadan önce mutlaka “Ödeme Yönteminin” ne şekilde olacağını belirtiniz. Tercih ettiğiniz ödeme yöntemini sonradan değiştirebilmeniz mümkün olmamaktadır.

ÖZEL ŞARTLAR:

* Anlaşmalı kargo firmamız haricinde Ücret Alıcı olarak gönderilen kargolar teslim alınmamaktadır.

* Firmamız, teslim alınan kargoların ücretlerini isteme hakkına sahiptir.

* Ücretsiz kargo hizmetimiz, sadece anlaşmalı kargo firmamız için geçerlidir.

* Servisimizde farklı firmalarda müdahale görmüş ve onarımı yapılamamış, teknik olarak onarımı mümkün olmayan tabletlerin onarımları yapılmamaktadır. Firmamız, bu tip ürünlerin gönderilen de oluşabilecek kargo ücretlerini ve serviste onarım için kullanılan parçaların maliyet ücretlerini müşteriden talep etme hakkına sahiptir.

*Onarımı tamamlanan ve müşteriye bilgisi verilen fakat ödemesi yapılmayan tabletler ile onarımı mümkün olamayacak derecede bozuk olarak gönderilmiş tabletler,  30 gün sonra Hurda / Geri dönüşüm birimine sevk edilmektedir. Bu süre sonunda ürünün mesuliyeti firmamıza ait olmamaktadır.

* Onarım onayı verilen ve 15 gün içerisinde alım için ödeme yöntemi bildirmeyen müşterilere ürünleri Kapıda Ödemeli olarak gönderilecektir. Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli, faturaya ilave edilecektir.

* Firmamız, servisimize gelmeden, müşteri beyanına göre yedek parça seçimi yapılarak verilen fiyat teklifini değiştirme hakkına sahiptir. Tablet bilgisayarların Anakart, Ekran ve Dokunmatikleri  marka modellerde bile versiyonlara ayrıldığından dolayı cihazın donanım kimliği tespit edilmeden verilebilecek ürün/stok ve fiyat bilgisi farklılık gösterebilir.

* Kargo ile firmamıza gelen cihazda oluşabilecek hasarlar, müşteri mesuliyetinde seyreder. Servisimize girişi yapılırken, cihazın paketten çıktığı an itibariyle fiziksel ve çalışabilirlik durumu kayıt altına alınır. Gönderi içeriği, kullanılmış ve hasarlı ürün olduğu için kargo firmalarına Hasar Tutanağı düzenletilemez.

* Müşteri, servisimize cihazını gönderirken, yukarıda yer alan Özel Şartları peşinen kabul etmiş sayılır.


cep..tlf 05423598775

sabit    03222357979

MERTELEKTRONİK

İLETİŞİM HATTI


 SUDEM 
 ELEKTRİK
 ELEKTİRONİK 05547560501

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret75918
İLETİŞİM

İLETİŞİM

05547560501

SUDEM
ELEKTRİK
ELEKTİRONİK

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.924017.9959
Euro18.455818.5297
Hava Durumu
Saat